İşletmeler için Nasıl Çalışır ?· Başkent Fırsatı’nda her gün binlerce kişiye ulaşan fırsatlar sunulur.
 
· destek@baskentfirsati.com adresine, sizinle irtibata geçilmesi için, mail attığınızda, Başkent Fırsatı, ihtiyacınızı karşılayacak bir fırsat belirlemek ve hazırlamak için sizinle iletişime geçer.
 
· Sunmak istediğiniz fırsata karar verdikten sonra, iş yerinizi ön plana çıkartacak, resim ve yazıyla dolu, reklam metniniz hazırlanır.
 
· Binlerce kişinin önüne sunulacak olan bu reklam karşılığında firmanızı tanıtmış olacaksınız. Başkent Fırsatı, satılan fırsatlar üzerinden küçük bir pay alacak. Riske girmeden reklamınızı yapmış olacaksınız.
 
· Üyelerimiz, iş yeriniz hakkında bilgi edinirler ve sunduğunuz fırsatı belirli bir süre içinde çok basit bir şekilde satın alırlar.
 
· Fırsatı, sevdikleriyle ve çevreleriyle, facebook, twitter gibi, sosyal ağlarda paylaşır, gün içerisinde arkadaşlarıyla konuşurlar ve firmanızın reklamı, çok daha kalabalık bir kitleye ulaşmış olur.
 
· Fırsat bitiminde, fırsatı satın alan üyelerimizin e-mail hesabına ve cep telefonuna bir kod gönderilir. Size de fırsatı satın alanları takip edebileceğiniz, firmanız adına hazırlanan internet sayfasına girişte kullanacağınız kullanıcı adı ve şifre gönderilir. Bu sayfadan, müşterilerinizi ve kod numaralarını takip edebilirsiniz.
 
· Başkent Fırsatı sizin bedava reklamınızı yaptı ve yeni müşterilerinizi kapınıza kadar getirdi. Onları mutlu gönderin ve daimi müşterileriniz arasında yer almalarını sağlayın…
 
Yeme, içme, eğlence ve hizmet sektöründe faaliyet gösteren işletmeler kendilerini tanıtmak, fırsatları duyurmak ve doluluk oranlarını arttırarak yeni müşteriler kazanmak için www.baskentfirsati.com’u kullanabilir.
 
www.baskentfirsati.com 'da yer almak ve tüm bu avantajlardan yararlanmak için lütfen destek@baskentfirsati.com adresine mail atın !
En kısa zaman size dönelim.
 
Kazanmaya başlayın!

 
 
© baskentfirsati.com Tüm hakları saklıdır .
Bu sayfayı ziyaret ettiğinizde kullanım koşullarını okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız .