34% Evin Döner'de Serpme Kahvaltı Fırsatı!

Evin Döner'de Serpme Kahvaltı Fırsatı!

YEME - İÇME

19.90 TL 30.00 TL FIRSATA BAK
70% Köpüklü Yıkama'da İndirimli Paketler

Köpüklü Yıkama'da İndirimli Paketler

HİZMET - OTO

16.90 TL 56.00 TL FIRSATA BAK
74% Vivaldi Park Unique Spa'da Masaj

Vivaldi Park Unique Spa'da Masaj

SPA & MASAJ

39.00 TL 150.00 TL FIRSATA BAK

ARAMA YAP

FİYAT

- KAMPANYALAR

PARA BİRİMİ

Başkent Fırsatı Reklam
Başkent Fırsatı Reklam
Başkent Fırsatı Reklam
Başkent Fırsatı Reklam

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

Ferlife 2 Kişilik Yöresel Kahvaltı !

Ferlife 2 Kişilik Yöresel Kahvaltı !

YEME - İÇME

24.90 TL 62.00 TL FIRSATA BAK
Hilton Garden Inn Masaj Keyfi

Hilton Garden Inn Masaj Keyfi

SPA & MASAJ

69.00 TL 180.00 TL FIRSATA BAK
Başkent Fırsatı Reklam Alanı

FIRSAT TV

 

 Ferlife Chocolate&Patisserie

 Ferlife’a özel tasarım ürünleri, birbirinden farklı aranjmanları ile doğum günlerinden özel organizasyonlarınıza kadar sizlere muhteşem tatlar sunmayı garanti ediyor.

 

“Tatlı Mutluluklar” sloganı ile farklı ve özel ürünler sunan Ferlife, tüm organizasyonlar için hazırladığı özel lezzetleri ile pasta ve çikolatayı adeta bir şölene dönüştürüyor. Doğum günleri, nişan, düğün, baby shower, kurumsal etkinlikler ve sevdiklerinize göndermek istediğiniz tüm özel hediyeler için sizlere birbirinden seçkin alternatifler sunuyor.

 

Ustalığını aşk ve tutkuyla buluşturan, hijyen kurallarını harfiyen uygulandığı atölyede özel çikolata, cupcake, macaron ve pastalar, damak tadınıza göre farklı alternatifler de seçmek mümkün. En taze kuruyemişleri, en sağlıklı kremaları, en güzel mevsim meyvelerini dünyanın en kaliteli kuvertürleriyle birleştiriyor, yaratıcı ve çeşit çeşit ürünler üretiyor.

 

Ferlife; ürünlerinin görselliği ve lezzeti dışında, zamanında teslim garantisiyle de ayrıcalık yaratıyor. Siz de sevdiklerinize tatlı bir armağan göndermek isterseniz, özel bir organizasyonunuz varsa veya kendinizi muhteşem lezzette bir tatlı ile şımartmak isterseniz en doğru adres Ferlife.

 

Ferlife, “Gerçek Belçika Çikolatası’nın benzersiz lezzetini, Türk tatlarıyla harmanlıyor,” “butik çikolatanın en kaliteli adresi” olma hedefiyle her geçen gün ürün yelpazemize yeni tatlar ekliyor.  

 

 

 

Yeme İçme

Yeme İçme

Etkinlik

Etkinlik

Sağlık Güzellik

Sağlık Güzellik

Hizmet Oto

Hizmet Oto

HAKKIMIZDA

Bizler, otuzbeş seneyi aşkın bir süredir Ankara’da yaşıyoruz, Ankara’nın havasını içine sindirmiş, şehrini iyi tanıyan, sizlerin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vermeyi amaçlayan Başkent’lileriz. Bu şehre özel bir fırsat sitesini hayata geçirmiş olmaktan mutluluk duymaktayız.

Başkent Fırsatı, hem Ankara’da yaşayan sizlere şehrin en keyifli deneyimlerini, en güzel fırsatlarını sunmayı ve sizlere yaşadığınız şehri daha iyi tanıma imkânı vermeyi, hem de Ankara’lı işletmecilerin kendi tanıtımlarını yapabilecekleri, ürün ve hizmetlerini şehrin dört bir tarafındaki potansiyel müşterilerine güvenle sunabilecekleri bir ortam yaratmayı amaçlamıştır.

Başkent Fırsatı; başta, yeme, içme ve eğlence aktiviteleri olmak üzere, spor, sağlık ve güzellik hizmetlerini, eğitim, kültür ve sanat etkinliklerini geniş bir yelpazede birçok fırsat çeşitliliği ile sunar.

Bizler için önemli olan en büyük unsurlardan biri de siz değerli üyelerimizin aldığınız hizmetin veya ürünün fiyatı yanında, kalitesinin de en iyi olmasıdır.