Günün Fırsatı : Bugi Organizasyon Animatör+ Bubble Show + Kostümlü Karakter ya da Maskot ile Birlikte Doğum Günlerinizi Renklendirmeye Geliyor! 2 saatlik eğlence paketi 900 TL yerine 499 TL!

 
değeri indirim kazancınız
901 TL %45 402 TL
 


Ankara'nın indirim kulübü Başkent Fırsatın'dan, birbirinden avantajlı, yeme, içme, eğlence, aktivite, spor, sağlık ve güzellik, eğitim, kültür ve sanat etkinlikleri! 

destek@baskentfirsati.com  adresine önerilerinizi gönderebilirsiniz.

Keyifli günler dileriz...
Başkent FırsatıBugi Organizasyon Animatör+ Bubble Show + Kostümlü Karakter ya da Maskot ile Birlikte Doğum Günlerinizi Renklendirmeye Geliyor! 2 saatlik eğlence paketi 900 TL yerine 499 TL!


Doğum günü ve özel gün etkinliklerinizde, tecrübeli ve profesyonel ekip arkadaşlarıyla eğlenceyi kapınıza kadar getiriyor... Animatör eşliğinde yarışmalar, danslar, sosis balon dağıtımı, yüz boyama, seçeceğiniz bir masal karakteri ya da maskot karakter, çocukların içine gireceği dev baloncuk gösterisiyle çok eğleneceksiniz…
*Kostümlü karakterden Elsa, Anna, Pamuk Prenses, Sindirella, Pinokyo ya da maskotlardan Mickey Mouse, Olaf, Minyonlar’dan birini seçebilirsiniz.

Fırsat İçeriği: 

Animatör eşliğinde yarışmalar, danslar, sosis balon dağıtımı, yüz boyama, seçeceğiniz bir masal karakteri ya da maskot karakter, çocukların içine gireceği dev baloncuk 
(Kostümlü karakterden Elsa, Anna, Pamuk Prenses, Sindirella, Pinokyo ya da maskotlardan Mickey Mouse, Olaf, Minyonlar’dan birini seçebilirsiniz) 

2 Saatlik Doğumgünü Etkinliği 900 TL Yerine Sadece 499 TL

 
BuGi Organizasyon:

BuGi Organizasyon, 2012 yılında Ankara’da kurulmuş animasyon etkinlikleri ve çocuk tiyatrosu üzerine hizmet veren bir organizasyon firmasıdır. Hizmetlerimiz kapsamında; Açılışlar, Festivaller, Anaokulları ve Kreşlere Özel Gösteriler, Sahne Etkinlikleri (Çocuk Tiyatrosu, Kukla, Bubble Show, Sihirbaz, Pantomim), Eğitici Çocuk Atölyeleri ve Animasyon etkinlikleri (Palyaço Gösterileri,Kostümlü Karakterler, Maskot, Tahta Bacak, Ateşbaz, Jonglör, Canlı Heykel Vb.) vardır.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bugi Organizasyon Animatör+ Bubble Show + Kostümlü Karakter ya da Maskot ile Birlikte Doğum Günlerinizi Renklendirmeye Geliyor! 2 saatlik eğlence paketi 900 TL yerine 499 TL!


Nasıl Yararlanırım?

  • Fırsat 30.11.2018 tarihine kadar geçerlidir.
  • Randevu almanız gerekmektedir.
  • Kuponunuzu almadan önce lütfen tarih ve saat konusunda uygunluk için  0505 967 81 87  no'lu telefonu arayın, ardından ise rezervasyon yaptırıp kupon kodunuzu bildiriniz.
  • Kupon haftanın her günü için geçerlidir.
  • Etkinlik toplam 2 saat sürecektir. 
  • Randevu iptali en geç 2 gün öncesinden bildirilmelidir. Aksi durumda fırsat kodu kullanıldı kabul edilir.
  • Satın almış olduğunuz fırsata ait çek kodu size eposta ve SMS aracılığı ile gönderilecektir.
  • Ayrıca, üye bilgilerinizle sitemize giriş yaptıktan sonra Kontrol Paneli / Fırsatlarım kısmından çek kodunuza ulaşabilrsiniz.
  • Dilediğiniz kadar kupon alıp sevdiklerinize de hediye ederek onların da bu fırsattan yararlanmasını sağlayabilirsiniz.          
  • Lütfen kupon bedeli kadar fişinizi / faturanızı hizmeti veren işletmeden istemeyi unutmayınız.

Bugi Organizasyon
Halil Sezai Erkut cd. Afra sk. 1-206 Antares Avm / Etlik
--- Ankara
0505 967 81 87


 
 
© baskentfirsati.com Tüm hakları saklıdır .
Bu sayfayı ziyaret ettiğinizde kullanım koşullarını okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız .