Günün Fırsatı : Safari Atçılık'ta, Cins Atlar Üzerinde 1 Saatlik Safari Turu + Çay ve Kahve İkramı 100 TL Yerine 49,90 TL!

 
değeri indirim kazancınız
100 TL %50 50,10 TL
 


Ankara'nın indirim kulübü Başkent Fırsatın'dan, birbirinden avantajlı, yeme, içme, eğlence, aktivite, spor, sağlık ve güzellik, eğitim, kültür ve sanat etkinlikleri! 

destek@baskentfirsati.com  adresine önerilerinizi gönderebilirsiniz.

Keyifli günler dileriz...
Başkent FırsatıSafari Atçılık'ta, Cins Atlar Üzerinde 1 Saatlik Safari Turu + Çay ve Kahve İkramı 100 TL Yerine 49,90 TL! 

Siz hiç cins atlar üzerinde safari deneyimi yaşadınız mı? Cevabınız hayır ise size çok farklı bir teklifimiz var!

Doğal bir parkurda, eğitimli cins atlarla, stresten uzak, mükemmel bir etkinlik...

Ankara'ya sadece 25 km mesafede doğayla iç içe bir ortamda, atlarla kır gezisi ya da doğal parkurda at safarisi yapabilirsiniz. Üstelik dostlarınızla ve ailenizle stresten uzak bir gün geçirebilirsiniz.
            
Ankara'nın, belki de bugüne kadar hiç gezip görmediğiniz, doğa ile baş başa olan Harman Mevkii'nde 1 saat boyunca at üstünde safari turu deneyimi Safari Atçılık'tan geliyor

1 Saat boyunca doğa ile başbaşa kalarak at üstünde safari turu ile sevdiklerinizle birlikte harika vakit geçireceksiniz!
 
 
Safari Atçılık'ta, Cins Atlar Üzerinde 1 Saatlik Safari Turu + Çay ve Kahve İkramı 100 TL Yerine 49,90 TL!


Nasıl Yararlanırım?

 • Bu fırsat 30.12.2018 tarihine kadar geçerlidir.
   
 • Bu fırsattan yararlanmak için rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir.
   
 • Rezervasyon değişiklik ve iptallerinin 1 gün öncesinden bildirilmesi gerekmektedir.
   
 • Rezervasyon ve bilgi için: 533 633 78 97
   
 • Bu fırsattan 18 yaş üzerindeki herkes yararlanabilir.
   
 • Dilediğiniz kadar kupon alıp sevdiklerinize de hediye ederek onların da bu harika ve farklı deneyiminden yararlanmasını sağlayabilirsiniz.
   
 • Kupon bedeli kadar fişinizi/faturanızı lütfen veren işletmeden istemeyi unutmayınız.
 
www.atsafari.com
 

Bugüne kadar hiç ata binmediyseniz işte size fırsat. Doğa ile iç içe bir parkurda 1 saat sürecek olan bu gezi size farklı bir tecrübe yaşatacak.

At safari turları Ankara'da bir ilki temsil ediyor. Yapılmak istenen profesyonel binicilik eğitimi vermek değil. At safari turlarını Ankara'lılar için alternatif bir eğlence seçeneği haline getirmektir.

Betonlaşmış şehrimizde, yoğun çalışma hayatı ve stresten uzaklaşmak için kendinize zaman ayırabilirsiniz. Yeşille iç içe bir bölgede meyve bahçelerini, üzüm bağlarını , su pınarlarını ve meraları at sırtında keşfedebilirsiniz.

Üstelik ziyaret ettiğiniz Güzel Hisar köyünde sadece at binmekle yetinmeyip, aileniz ve dostlarınızla güzel bir piknik ortamı yaşayıp eve dönüş sırasında köy sütü , köy yumurtası , organik tarım gibi birçok doğal ürünleri de tedarik edebilirsiniz.
 
  

Safari Atçılık
Güzelhisar Köyü Harman Mevkii
Akyurt Ankara
0533 633 78 97


 
 
© baskentfirsati.com Tüm hakları saklıdır .
Bu sayfayı ziyaret ettiğinizde kullanım koşullarını okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız .