Günün Fırsatı : Next Level Keifi'de Kanada, Amerikan, İngiliz ve Mr. Benedict Kahvaltı Seçenekleri Yanında 3D Seansları Dahil Cinemaximum Bileti Hediyeli Menü Kişi Başı 27 TL!

 
değeri indirim kazancınız
47 TL %43 20 TL
 


Ankara'nın indirim kulübü Başkent Fırsatın'dan, birbirinden avantajlı, yeme, içme, eğlence, aktivite, spor, sağlık ve güzellik, eğitim, kültür ve sanat etkinlikleri! 

destek@baskentfirsati.com  adresine önerilerinizi gönderebilirsiniz.

Keyifli günler dileriz...
Başkent FırsatıKeifi'de Dünya Kahvaltısı Lezzetlerine Sinema Keyfi Hediye!
Üstelik 3D seanslarında da geçerli!

Next Level AVM içinde yer alan Keifi, Türkiye’de ilk kez “çay” için oluşturulmuş fikirlerin birleştiği ve hayata geçirildiği çok özel bir mekandır.

Keifi, zengin çay çeşitlerinden ve özel şeflerin hazırladığı lezzetlerden oluşan menüsüyle dostlarınızla keyifli anlar yaşamanız, güzel bir kahvaltı yapmanız, öğle arası keyifli bir mola vermeniz, günün her saatinde özel lezzetler tatmanız, akşamları dostlarla sohbet ederken birbirinden seçkin çayları keşfetmeniz için sizi bekliyor.

Next Level’da yer alan Keifi’den dünya lezzetleri;

Kanada Kahvaltısı + 1 Cinemaximum Bileti 44 TL yerine 27TL!

Amerikan Kahvaltısı + 1 Cinemaximum Bileti 45,50 TL yerine 27 TL!

İngiliz Kahvaltısı + 1 Cinemaximum Bileti 47 TL yerine 27 TL!

Mr. Benedict Kahvaltısı + 1 Cinemaximum 47 TL yerine Bileti 27 TL!

2 Kişilik Serpme Kahvaltı + 2 Cinemaximum Bileti 94 TL yerine
64 TL!

MENÜLER…

Kanada Kahvaltı: Kızarmış mozzarella ve patates kızartması üstünde, sahanda 2 yumurta ve kremalı mantarlı Gravy Sos, ev yapımı scone, bal, tereyağı, çilek reçeli, peynirler, domates, salatalık. Sınırsız çay ikramı ile...

Amerikan Kahvaltı: Scramble yumurta, kızarmış sosis, çilek reçeli, bal, tereyağı, nutella, meyve salatası, pankek, peynirler çeşitleri ve sınırsız çay ikramı ile...

İngiliz Kahvaltı: Dana sosis, dana bacon, ızgara domates, kavrulmuş patatesler, kavrulmuş mantar, kızarmış tost ekmeği, sahanda yumurta, fırınlanmış fasulye, sütlü İngiliz çay ve sınırsız çay ikramı ile...

Mr. Benedict Kahvaltı: Eggs Benedict, bal, tereyağı, çilek reçeli, kavrulmuş patates, ev yapımı scone, fırınlanmış domatesler, kızarmış dana bacon, dana sos ve sınırsız çay ikramı ile...

Keifi Serpme Kahvaltı (2 kişilik):  Sahanda yumurta, domates, salatalık, dana jambon, salam, ızgara sosis-sucuk, siyah-yeşil zeytin, tereyağı, kaşar peyniri, eski kaşar peyniri, ezine peyniri, beyaz peynir, tulum peyniri, sigara böreği, reçel, bal-kaymak, nutella, kuru kayısı, ceviz ve incir ve sınırsız çay ikramı ile..
 
Nasıl Yararlanırım?

• Bu fırsat Başkent Fırsat kuponuyla Next Level’da yer alan Keifi’de Sinema Bileti Hediyeli Kahvaltı Menüleri sunuluyor.
• Fırsat hafta içi günler 08.00-12.30 -Hafta sonu 08:00-14:00 saatleri arasında geçerlidir.
• Rezervasyon gerekmemektedir.
• Hediye sinema biletleri, yalnızca Next Level AVM Cinemaximum’da 31.08.2018 tarihine kadar haftanın her günü tüm seanslarda 3D dahil kullanılabilir.
• Dilediği kadar kupon satın alabilir ve hediye edebilirsin.
• Sinema biletleri 31.8.2018 tarihine kadar geçerlidir. Dijital 3d hafta içi-hafta sonu tüm seanslarda geçerlidir. 3d gözlük dahil değildir.
• Satın aldığınız kupon adedini, kodlarını ve kullanım durumunu www.baskentfirsati.com'dan takip edebilirsiniz.
• Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.
• İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayın.
 
 
 
Next Level Keifi'de Kanada, Amerikan, İngiliz ve Mr. Benedict Kahvaltı Seçenekleri Yanında 3D Seansları Dahil Cinemaximum Bileti Hediyeli Menü Kişi Başı 27 TL!


 


 


 


 


 


 

Keifi
Next Level AVM, Podyum Kat 2, Kızılırmak Mah. Dumlupınar Bulvarı, No 3/C-13
Çankaya Ankara
0312 284 39 84


 
 
© baskentfirsati.com Tüm hakları saklıdır .
Bu sayfayı ziyaret ettiğinizde kullanım koşullarını okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız .