Günün Fırsatı : TSSF Yetkili Quantum Dalış Merkezi'nde Başlangıç Seviyesi CMAS 1 Yıldız Dalıcı Kursu 650TL Yerine Sadece 449TL !

 
değeri indirim kazancınız
898 TL %50 449 TL
 


Ankara'nın indirim kulübü Başkent Fırsatın'dan, birbirinden avantajlı, yeme, içme, eğlence, aktivite, spor, sağlık ve güzellik, eğitim, kültür ve sanat etkinlikleri! 

destek@baskentfirsati.com  adresine önerilerinizi gönderebilirsiniz.

Keyifli günler dileriz...
Başkent FırsatıTSSF Yetkili Quantum Dalış Merkezi'nde Başlangıç Seviyesi CMAS 1 Yıldız Dalıcı Kursu!

Ankara'da deniz yok ama Quantum Dalış Merkezi var ! 

Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu'nca yetkili Quantum Dalış Merkezi'nde CMAS 1 Yıldız Dalıcı eğitiminden Başkent Fırsatı üyelerine özel fiyatlarla yararlanmak için elinizi çabuk tutun ! 
 
Fırsat İçeriği:
 
Quantum Dalış Merkezi'nde CMAS 1 Yıldız Dalıcı Kursu 650TL yerine sadece 449 TL !
 
 
 
 
 
TSSF Yetkili Quantum Dalış Merkezi'nde Başlangıç Seviyesi CMAS 1 Yıldız Dalıcı Kursu 650TL Yerine Sadece 449TL !


Nasıl Yararlanırım?

 • Bu fırsatta 30.12.2018 tarihine kadar yararlanabilirsiniz.
   
 • Rezervasyon zorunludur.
   
 • Dalış turları için şehir dışı turları fırsata dahil değildir.
   
 • 12 saat teorik eğitim, CMAS 1 Yıldız kurs kitapçığı, TSSF-CMAS bröve masrafları, dalış kayıt defteri fırsata dahildir.
   
 • Dilediğiniz kadar kupon alıp sevdiklerinize de hediye ederek onların da bu fırsattan yararlanmasını sağlayabilirsiniz.
   
 • Satın almış olduğunuz fırsata ait çek kodu size eposta ve SMS aracılığı ile gönderilecektir. 
   
 • Ayrıca, üye bilgilerinizle sitemize giriş yaptıktan sonra Kontrol Paneli / Fırsatlarım kısmından çek kodunuza ulaşabilrsiniz.
   
 • Lütfen kupon bedeli kadar fişinizi / faturanızı hizmeti veren işletmeden istemeyi unutmayınız

   

  Quantum Dalış Merkezi hakkında;
   
   
  Dalış sevdası ile çıktığımız bu yolda samimiyet, dostluk ve sevgi üzerine kurulu bir aile ortamında dalışı en eğlenceli ve en güvenli hale getirmek amacındayız. Tutkunu olduğumuz maviyle buluşmalarımızı bir kişiyle daha paylaşabilmek, su altını birine daha sevdirebilmek en büyük başarı ölçütümüzdür. Yaşamın giderek karmaşıklaştığı günümüzde, çoğu zaman küçük sevinçlerimizi dahi günlük yaşamımızın hızında yitirdiğimiz hayatlarımızda, dalış demek, bir mola demek bizim için. Dostlarımızla, doğayla, maviyle buluşmanın en güzel yolu, kendimize ayırdığımız en özel zamanlarımız… Bilinmez olanı keşfetmek, tecrübe edilmeyeni deneyimlemek fikri keyifli göründüğü ve çekici olduğu kadar bazı çekinceleri de beraberinde getirir. Çünkü insan iyi tanımadığı, aşina olmadığı yerde güven duygusundan yoksundur. Biz bu çekinceleri güven ortamında ortadan kaldırmak ve su altına ilgi duyan herkese dalış tecrübesini yaşatmak üzere yola çıktık. Tutkunu olduğumuz maviliklerle buluşmalarımızı sizinle paylaşmayı ve sizi bu büyüleyici dünya ile tanıştırmayı istiyoruz.
   

 

 

  

 

Quantum Dalış Merkezi
Hulya Sokak No:12 Daire 1 G.O.P. / ANKARA
Çankaya Ankara
0 532 471 75 12


 
 
© baskentfirsati.com Tüm hakları saklıdır .
Bu sayfayı ziyaret ettiğinizde kullanım koşullarını okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız .