Günün Fırsatı : Çankaya Tigi Creative Academy'den saçlarınıza müjde! Yurt dışında eğitimini almış, binlerce uygulamaya imzasını atmış olan Ümit İnci ve ekibi tarafından uygulanan 6 ay boyunca kalıcılığını kaybetmeyen "Brezilya Fönü Uygulaması" 350 TL yerine %86 indirimle sadece 49 TL! (02.08.2012 tarihine kadar geçerlidir)

 
değeri indirim kazancınız
350 TL %86 301 TL
 


Ankara'nın indirim kulübü Başkent Fırsatın'dan, birbirinden avantajlı, yeme, içme, eğlence, aktivite, spor, sağlık ve güzellik, eğitim, kültür ve sanat etkinlikleri! 

destek@baskentfirsati.com  adresine önerilerinizi gönderebilirsiniz.

Keyifli günler dileriz...
Başkent Fırsatı
 Fırsat Detayları
             
Çankaya Tigi Creative Academy'de, 6 ay kalıcılığını koruyan Brezilya Fönü Uygulamasını, yurt dışında eğitimini almış, binlerce uygulamaya imzasını atmış olan Ümit İnci ve ekibi yapmaktadır.

Saçlarınızı Tigi Creative Academy'de ki uzman ellere rahatça emanet edebilirsiniz.
           
Dış etkenlerden çabucak etkilenen, kabaran bir türlü şekle girmeyen saçlarınızın hem gür hem de dümdüz görünmesini sağlayan Brezilya Fönü ile çok rahat edecek, saçlarınıza vakit harcamaktan kurtulacaksınız.

Brezilya Fönü Uygulaması 350 TL yerine %86 indirimle sadece 49 TL'ye.

www.tigiacademyturkey.com


               
 Nasıl Yararlanırım

Bu fırsattan, 02.06.2012 - 02.08.2012 tarihleri arasında faydalanabilirsiniz.

Fırsattan yararlanabilmek için rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir.

Rezervasyon ve bilgi için Tel No: 312 441 14 40 - 551 409 13 04

Ekstra ürünler fiyata dahil değildir. ( Şampuan alımı vs. )
           

Dilediğiniz kadar kupon alıp sevdilerinize de hediye ederek onların da bu fırsattan yararlanmasını sağlayabilirsiniz.

Satın almış olduğunuz fırsata ait çek kodu size eposta ve SMS aracılığı ile gönderilecektir.

Ayrıca, üye bilgilerinizle sitemize giriş yaptıktan sonra Kontrol Paneli / Fırsatlarım kısmından çek kodunuza ulaşabilrsiniz.

Lütfen kupon bedeli kadar fişinizi / faturanızı hizmeti veren işletmeden istemeyi unutmayınız.  
 

 

Çankaya Tigi Creative Academy'den saçlarınıza müjde! Yurt dışında eğitimini almış, binlerce uygulamaya imzasını atmış olan Ümit İnci ve ekibi tarafından uygulanan 6 ay boyunca kalıcılığını kaybetmeyen "Brezilya Fönü Uygulaması" 350 TL yerine %86 indirimle sadece 49 TL! (02.08.2012 tarihine kadar geçerlidir)


Brezilya’da 5 sene önce keşfedilen  ve ünlüler için vazgeçilmez hale gelen  kalıcı fön, saçların üç ay boyunca fönlü gibi görünmesi­ni sağlıyor. Brezilya’da saç cinsi­nin ve havadaki nem oranı­nın saçlar­da düzleştirme işlemi­ni zorlaştırmasın­dan yola çıkılarak bulunan kalıcı fön kısa bir zamanda saçları hem düzleştiriyor hem de saçların bakımını sağlıyor.Brezilya’da saç cinsinin ve havadaki nem oranının saçlarda düzleştirme işlemini zorlaştırmasından yola çıkılarak bulunan kalıcı fön kısa sürede saçları hem düzleştiriyor hem de bakım yapıyor. Bu uygulamanın ardından kalıcılığı arttırmak amacıyla size verilen şampuan ve kremi kullanmanız gerekmektedir. TIGI Hakkında:

Dünya starları’nın kullandığı işimiz kalite mantığıyla enlerin önde geleni TIGI tüm dünyada olduğu gibi şimdide başkent Ankara'da " TIGI CREATIVE ACADEMY " olarak Hoşdere cd. Halit ziya sk. 3 numarada hizmet vermektedir. TIGI ürünlerinin sergilendiği mağazamız,    kuaför hizmetlerinin yanı sıra  güzellik salonuyla da  ürünlerini müşterilerine birebir uygulama yapmaktadır.Türkiyenin en iyi Kuaförlerinden biri olan Ümit İNCİ'yi bünyemizde bulundurarak sizler için en iyi hizmeti verdiğimizi kanıtlamaktayız. TIGI CREATIVE ACADEMY kalitenin yanı sıra eğitime de önemli ölçüde yer verdiği için personeline kendi bünyesinde eğitim seminerleri vererek kalite ve eğitimi bir arada tüm Ankaralıların beğenisine sunmaktadır.                  


 

Tigi Academy
Hoşdere Caddesi Halit Ziya sok. No:3 / B
Çankaya Ankara
0 312 441 14 40


 
 
© baskentfirsati.com Tüm hakları saklıdır .
Bu sayfayı ziyaret ettiğinizde kullanım koşullarını okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız .