Günün Fırsatı : City Hotel Unique SPA'da Tüm Stresinizi Atmanız İçin Seçeceğiniz 4 Masaj Çeşidinden Biri (Bali, Shiatsu, Kalasik, Refleksoloji) + SPA (Hamam, Sauna ve Fitness) Kullanımı SINIRLI SAYIDA Sadece 34,90 TL'den Başlayan Fiyatlar ile! (27.12.2014 Tarihine Kadar Geçerlidir)

34,90 TL
 
değeri indirim kazancınız
150 TL %77 115,10 TL
 
 
kalan süre kalan süre
saat  dk.  saniye
 


Ankara'nın indirim kulübü Başkent Fırsatın'dan, birbirinden avantajlı, yeme, içme, eğlence, aktivite, spor, sağlık ve güzellik, eğitim, kültür ve sanat etkinlikleri! 

info@baskentfirsati.com  adresine önerilerinizi gönderebilirsiniz.

Keyifli günler dileriz...
Başkent Fırsatı
Fırsat Detayları

Bütün problemlerinizi, sıkıntılarınızı ve stresinizi unutturacak, sizlerin her zaman yoğun ilgisi ile karşılanmış City Hotel Unique SPA'dan 30, 45 ve 60 dk'lık masaj fırsatları.... Üstelik 4 çeşit masajdan dilediğiniz biri ile! Sakın kaçırmayın!

Stres, yorgunluk ve negatif enerjiniz tamamen geride kalacak, kas ve eklem ağrılarınız hafifleyecek, vücudunuzun enerji merkezleri dengeye kavuşacak...!
                       
Profesyonel Masaj Sertifikalı, Bali'li Bayan Masözler Tarafından Gseçeceğiniz 4 çeşit masajdan biri (Bali, Shiatsu, Klasik, Refleksoloji) + Sauna + Fin Hamamı + Türk Hamamı + Fitness Salonu kullanımından oluşan bu güzel keyif paketini kaçırmayın!

Bu fırsat ile masajınızın ne kadar süreceğini siz belirleyin! 30,45 ve 60 dk'lık masaj seçeneklerinden birini seçin ve bu harika keyfi doyasıya yaşayın!


Fırsatın içeriği;

- Bali'li bayan masözler tarafından 4 çeşit masaj'dan biri
- Hamam kullanımı
- Sauna kullanımı
- Fin Hamamı kullanımı
- Fitness Kullanımı


City Hotel Unique SPA da görev yapan masözlerin tamamı Bali'li ve profesyonel masaj sertifikası sahibidir.
 

Nasıl Yararlanırım?

Bu fırsat 10.10.2014 - 27.12.2014 tarihleri arasında geçerldir.

Fırsattan haftanın 7 günü 14:00 - 20:00 saatleri arasında yararlanabilirsiniz.

Rezervasyon gereklidir. Rezervasyon iptalleri en geç 6 saat öncesinde bildirilmelidir.

Bilgi ve rezervasyon için 0312 440 00 87 no'lu telefonu arayabilirsiniz.

Çiftler (ayrı ayrı fırsat kodu almak kaydı ile) birlikte masaj yaptırabilir.

Misafirlerimiz, havlu, şampuan ve terliklerini yanlarında getirmelidir.

Hamam, sauna ve fitness kullanımı 3 saattir.

Sauna ve hamam hem kadınlar hem de erkekler için ortak kullanım alanıdır.

Dilediğiniz kadar kupon alıp sevdiklerinize de hediye ederek onların da bu keyif paketinden yararlanmasını sağlayabilirsiniz.

Satın almış olduğunuz fırsata ait çek kodu size SMS ve eposta aracılığı ile gönderilecektir.

Ayrıca, üye bilgilerinizle sitemize giriş yaptıktan sonra Kontrol Paneli / Fırsatlarım kısmından çek kodunuza ulaşabilrsiniz. 

Lütfen kupon bedeli kadar fişinizi / faturanızı hizmeti veren işletmeden istemeyi unutmayınız.

 

City Hotel Unique SPA'da Tüm Stresinizi Atmanız İçin Seçeceğiniz 4 Masaj Çeşidinden Biri (Bali, Shiatsu, Kalasik, Refleksoloji) + SPA (Hamam, Sauna ve Fitness) Kullanımı SINIRLI SAYIDA Sadece 34,90 TL'den Başlayan Fiyatlar ile! (27.12.2014 Tarihine Kadar Geçerlidir)


City Hotel Unique SPA'da kendinizi tecrübeli Bali'li bayan masözlerin eline bırakın ve haftanın tüm yorgunluk ve stresini kolayca atın..Bali Masajjı Nedir ?

Geleneksel Bali masajı harika bir gevşemenin yanında, dokuları derinden ovalayarak vücudu atıklardan temizleyen lenf sisteminize, kan akışını sağlar. Orta şiddetteki darbelerle ve baskı noktalarıyla derin bir basınç manipülasyonu kullanılarak yüzeysel adele tabakalarının altına ulaşılır.

Bu masaj enerji merkezlerini dengelemeye ve iç sisteminizin entegresyonunu iyileştirmeye yardımcı olur. Esneme teknikleri de ağrı noktaları ve eski yaralara iyi gelir.City Hotel Unique Spa
Turan Güneş Bulvarı No : 19
Çankaya Ankara
0312 440 00 87


 
 
© baskentfirsati.com Tüm hakları saklıdır .
Bu sayfayı ziyaret ettiğinizde kullanım koşullarını okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız .