Günün Fırsatı : Sılam Güzellik'te Eklem Ağrıları, Migren, Reflü ve Stres Gibi Problemlerinize Çözüm Olabilecek 1 Seanslık Refleksoloji Masajı 150 TL Yerine Sadece 39,90 TL! (Sadece Kadın Müşterilerimize ve 17.01.2017 Tarihine Kadar Geçerlidir)

 
değeri indirim kazancınız
150 TL %73 110,10 TL
 


Ankara'nın indirim kulübü Başkent Fırsatın'dan, birbirinden avantajlı, yeme, içme, eğlence, aktivite, spor, sağlık ve güzellik, eğitim, kültür ve sanat etkinlikleri! 

destek@baskentfirsati.com  adresine önerilerinizi gönderebilirsiniz.

Keyifli günler dileriz...
Başkent Fırsatı

0 312 465 06 02

Fırsat Detayları

Kendinizi daha zinde ve dinlenmiş hissedeceğiniz, 12.000 yıldır uygulanan Reflefsoloji Masajı, beyindeki sinirlerin vücutta son bulan noktaları ayaklara uygulanmaktadır.

25-30
 dakika süren bu masaj ile yorgunluklarınızdan, ağrılarınızdan, uykusuzluk şikayetinizden kurtulabilirsiniz.

Panik atak, bel ağrısı, migren ve stres gibi şikayetlerinize de iyi gelecektir.

Fırsat İçeriği:

- Sılam Güzellikte 1 Seans (25-30 dk)  Refleksoloji Masajı

150 TL Yerine Sadece 39,90 TL!
Nasıl Yararlanırım?

Bu fırsat 30.12.2016 tarihine kadar geçerlidir.

Fırsattan her gün 07:30-20:00 saatleri arasında yararlanabilirsiniz.

Bu fırsat sadece kadın müşterilerimiz için geçerlidir.

İşlem süresi 25-30 dk'dır.

Rezervasyon zorunludur. Bilgi ve rezervasyon için 0312 482 05 04 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Satın almış olduğunuz fırsata ait çek kodu size eposta ve SMS aracılığı ile gönderilecektir. 

Ayrıca, üye bilgilerinizle sitemize giriş yaptıktan sonra Kontrol Paneli / Fırsatlarım kısmından çek kodunuza ulaşabilrsiniz.

Dilediğiniz kadar kupon alıp sevdiklerinize de hediye ederek onların da bu fırsattan yararlanmasını sağlayabilirsiniz.
           
Lütfen kupon bedeli kadar fişinizi / faturanızı hizmeti veren işletmeden istemeyi unutmayınız.  
Sılam Güzellik'te Eklem Ağrıları, Migren, Reflü ve Stres Gibi Problemlerinize Çözüm Olabilecek 1 Seanslık Refleksoloji Masajı 150 TL Yerine Sadece 39,90 TL! (Sadece Kadın Müşterilerimize ve 17.01.2017 Tarihine Kadar Geçerlidir)


Mevsimlerin geçiş dönemlerinde bedenimiz yorulur ve bir takım sorunlar ile karşılaşabiliriz. Bu tür rahatsızlıklar için masaj çok iyi gelebilir. Bir masaj çeşidi olan rekleksoloji ile kendinizi daha zinde ve daha sağlıklı hissedebilirsiniz.Refleksoloji Nedir?

Refleksoloji; 12 bin yıllık bir geçmişi olan Mısır ve Çin kökenli bir uygulamadır. Beyindeki sinirlerin vücutta son bulan noktaları olan el ve ayaklara uygulanmaktadır.

Refleksoloji, fizik tedavi, kullanılan ilaçlar ve cihazlarla beraber tamlayıcı olarak uygulandığında daha etkili ve kalıcı sonuçlar bırakır. Herhangi bir yan etkisi bulunmayıp, insan vücudunu yorgunluk, sinir, stres gibi başlıca sorunlardan arındırır. Refleksolojinin eğitimini almayan kişilerin ayak haritasına bakarak uygulama yapmaları kesinlikle sakıncalı olarak bilinmektedir.

Rekleksoloji, ayaklara uygulanan özel el teknikleriyle vücudun belli bölgelerinde bloke enerjiyi çözerek, bedenin kendi kendisini iyileşme gücünü harekete geçirmesidir. Ayrıca (Cp) Serebral palsy, otizm, mental motor retardasyon, motor gerilik, kas hastalıkları, epilepsi gibi engel grupları olarak tabir edilen rahatsızlıklarda da etkilidir.

Refleksoloji masajının temeli, ayakların vücudun aynası olduğu öğretisine dayanır. Ayaklar insan vücudunu temsil eder ve her nokta vücutta bir bölgeye karşılık gelir.

Bu bölgelerin masaj yoluyla uyarılması ile vücudun buna gereken tepkiyi verdiği inancı ile temellenir. Belirli noktalara kişinin verdiği tepki ile bu temsil edilen bölgedeki problem saptanmaya çalışılır ve gerekli manüpülasyonlarla bu bölgedeki sorun giderilmeye çalışılır. Bu nedenle refleksoloji bir tür “denge” masajıdır ve kişinin kendisini fiziksel, duygulsal ve ruhsal bakımdan iyi hissetmesini sağlar, kişiye doğal dengesini kazandırır.

Refleksoloji Nelere Faydalıdır?

- Stres 
- Yorgunluk 
- Uykusuzluk 
- Migren, baş ağrısı 
- Kadın hastalıkları 
- Kabızlık, hazımsızlık 
- Sırt ağrısı 
- Romatizma, siyatik 
- Eklem iltihaplanmaları 
- Sinüzit 
- Astım 

Genelde herkes günlük hayatında stresle karşı karşıya geliyor. Vücudumuz bu stresle başa çikmakta bazen çok zorlanmakta. Halbuki vücudun tüm sistemleri stresle yaşamaya az miktarda da olsa alışıktır. Çünkü bu stres vücudumuzu motive ederek daha enerjik çalışmasını sağlar. Ama modern yaşam tarzının yarattığı stres vücudun yorgun düşmesine ve hastalanmasına neden olmaktadır.

Gerilimi almak ve hastalıkları tedavi etmek için el ve ayaklardaki belirli noktalara özel tekniklerle masaj uygulamasına refleksoloji adı verilir. Refleksoloji; El, ayak, baş ve kulaklarda bedenin tüm bölgelerine, organlarına ve sistemlerine karşılık gelen refleks noktaları olduğu ve bu noktaların beden anatomisinin aynası olduğu prensibine dayanan bir sanattır.


 

Sılam Güzellik Salonu
Kumrular Cad. Şehit Adem Yavuz Sokak No: 18/26-27 Kızılay
Çankaya Ankara
0312 482 05 04


 
 
© baskentfirsati.com Tüm hakları saklıdır .
Bu sayfayı ziyaret ettiğinizde kullanım koşullarını okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız .