Günün Fırsatı : Güne Etoile Cafe & Patisserie'de Keyifle Başlayın... 3'er Çeşit Peynir, Sahanda 2 Kişilik Yumurta, Salam, Bal, Reçel, Tereyağ, Domates-Salatalık, Siyah-Yeşil Zeytin ve Kişi Başı 3 Bardak Çay'dan Oluşan, 2 Kişilik Kahvaltı Menüsü 24 TL. Yerine %50 indirimle Sadece 12 TL. ( 2 Ay Geçerlidir )

 
değeri indirim kazancınız
24 TL %50 12 TL
 


Ankara'nın indirim kulübü Başkent Fırsatın'dan, birbirinden avantajlı, yeme, içme, eğlence, aktivite, spor, sağlık ve güzellik, eğitim, kültür ve sanat etkinlikleri! 

destek@baskentfirsati.com  adresine önerilerinizi gönderebilirsiniz.

Keyifli günler dileriz...
Başkent Fırsatı
        Fırsat Detayları

Farklı mekanlar ve tadlar arayanlar için, şehrin içinde fakat şehrin karmaşasından uzak, farklı ve sıcak bir ortam. Etoile Cafe’de keyifli bir kahvaltı ile güne başlayın...

Etoile Cafe’de, çağdaş ve  tertemiz bir ortamda özenle hazırlanan, fantazi pasta çeşitlerinden, sıcak-soğuk sandwich'lere, mantıdan özel tatlılara ve dondurmalara, meyveli cuplardan baklava çeşitlerine ve kuru pastalara, sütlü tatlılardan unlu mamüllere, çikolatalardan özel gün pastalarına kadar her türlü tadı bulabilirsiniz.


 
       Nasıl Yararlanırım
 
Bu fırsattan satın alacağınız kuponunuzu, 06 Ağustos 2011 tarihine kadar istediğiniz bir tarihte kullanabilirsiniz.

Her türlü sorunuz için Etoile Cafe & Patisserie : 312 4956777 - 4956778 no'lu telefonları arayabilirsiniz.

Rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir.

Bu fırsattan haftanın her günü yararlanabilirsiniz.

Dilediğiniz kadar kupon satın alıp sevdiklerinize de hediye edebilir bu keyfi hep birlikte yaşayabilirsiniz.

 

 

Güne Etoile Cafe & Patisserie'de Keyifle Başlayın... 3'er Çeşit Peynir, Sahanda 2 Kişilik Yumurta, Salam, Bal, Reçel, Tereyağ, Domates-Salatalık, Siyah-Yeşil Zeytin ve Kişi Başı 3 Bardak Çay'dan Oluşan, 2 Kişilik Kahvaltı Menüsü 24 TL. Yerine %50 indirimle Sadece 12 TL. ( 2 Ay Geçerlidir )


Etoile Café’nin seçkin ustalarının yarattığı lezzetleri, 40 yılı aşan tecrübesini ve zengin menüsünü tanımanızı öneriyoruz..
40 Yıllık Tecrübe...

Pastanemizin kurucusu olan Yılmaz CANLI 25 Eylül 1946 yılında Rize de doğmuş ve 28 Nisan 2005 yılında vefat etmiştir. 1999 yılında Şakir KİBAR ve Ahmet YAĞCI ile birlikte Etoile pastanesini açmıştır. Pastacılık mesleğine 40 yıl emek vermiştir. Önce ANKARA’nın en kaliteli pastanesi olan Körfez pastanesini 1977 yılında 4 ortak olarak Farabi sokakta açmışlardır. Daha o yıllarda İsviçre’den Carlos ustayı getirtmiş ve pastacılığın inceliklerini öğrenerek Türk pastacılık sektörüne yenilikler getirmiştir. Daha sonraları yurt dışında yapılan çeşitli etkinliklere katılarak bilgi ve becerilerini geliştirmiştir. Konyaklı Pasta, Cevizli Turta, Karaorman Pastası, Yoğurtlu Pasta çeşitlerini mesleğe kazandıran sn. CANLI bilgi ve becerilerini hiçbir zaman meslektaşlarından saklamamış ve pastacılık mesleğine pek çok başarılı ustalar yetiştirmiştir. 1992 yılında Körfez Pastanesinden ayrılarak sırasıyla emek Mahallesinde ve Mesa Koru Sitesinde Yılmaz Pastanelerini daha sonrada 1999 yılında Birlik mahallesinde Etoile pastanesini açmıştır. Yaşadığı süre içersinde Etoile pastanesini daha iyi, daha kaliteli bir işletme haline getirmek için çok çabalamıştır. Çalışmaları meslektaşları ve çevresi tarafından sevilen, sayılan ve beğenilen biri olan Yılmaz CANLI, çalışma hayatı boyunca mesleğinin gelişmesi için çok caba harcamış ve çok büyük özverilerde bulunmuştur. Etoile pastanesinin bu günkü ününü ve kalitesini onun çabalarına ve bilgisine borçludur.
Etoile Cafe & Patisserie'nin diğer ortağı Şakir Kibar ise, 1954 yılında Rize’de doğdu. İlk çalışma hayatına 1970 yılında Ankara’da Kibar Pastanesinde başladı. Daha sonra 1972-1974 yılları arasında Arılar Pastanesi, 1976 da Martı Pastanesi’nde, yine 1976 yılından 1978 yılına kadar Rio Pastanesi’nde çalıştıktan sonra 1978 yılında Körfez Pastanesinde Yılmaz CANLI ile birlikte çalışma hayatına devam etti. 21 yıl Körfez Pastanesinde çalıştıktan sonra ustası ve patronu olan Yılmaz CANLI ile birlikte Etoile Pastanesini açarak çalışma hayatına burada devam etmektedir.

 

Etoile
Birlik Mahallesi 415. Cadde No:5
Çankaya Ankara
312 4956777


 
 
© baskentfirsati.com Tüm hakları saklıdır .
Bu sayfayı ziyaret ettiğinizde kullanım koşullarını okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız .